piątek, 31 grudnia 2010

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnią nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu tylko szczęśliwych chwil !!!!!!!!

Bawcie się dobrze, bez względu gdzie będziecie i szampańsko przywitajcie ten Nowy, oby tylko lepszy Rok 2011 !!!!

6 komentarzy:

 1. Szczęścia i samych radosnych dni w Nowym Roku! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście że tak, ja również na początku tworzyłam najprostsze kolczyki, żeby zobaczyć "z czym to się je" ;) A potem przychodzą rożne pomysły, nabierać wprawy i wychodzą coraz lepsze rzeczy, tak jest ze wszystkim ;)
  Ja jeszcze nie wyleczyłam się ze świątecznego lenia, więc Wielkanoc to dla mnie odległa przyszłość ;p Jak na razie zagłębię się w jakimś takim troszkę walentynkowym klimacie :)
  I dziękuję za życzenia noworoczne, ja też życzę wszystkiego najlepszego i udanych, równie pięknych jak dotychczas tworów ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej przepraszam za zamieszanie, ale ten komentarz powyżej napisałam ja- Magdalena ;p tylko zapomniałam przelogować się z gmaila grupowego ze studiów na swój ;x I nie zauwazyłam tego..

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam!!Ładny blog.Zapraszam do mnie jak znajdziesz chwilkę www.robotkikatarzynki.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Sądzę że razem od siebie będziemy mogły się uczyć i inspirować, bo ja również mam ochotę zabrać się za filcowanie, ale w trochę późniejszym czasie. Jak narazie naszą mentorką powinien zostac Wilk w owczej skórze:
  http://rekoczyn.blogspot.com/
  Ostatnio stworzyła tutorial dla początkujących i ma już duże doświadczenie w tym ;)
  Dziękuję za miłe słowa odnośnie moich tworów, cieszę się, ze się podobają ;)

  OdpowiedzUsuń