poniedziałek, 28 lutego 2011

....uchylę rąbka tajemnicy ......

A co mi tam, na zachętę powiem Wam tak po cichu, że w najbliższy czwartek ogłoszę swoje pierwsze CANDY.... okazja pasuje idealnie, w końcu tłusty czwartek ;) a myślę, że będzie bogato ;) !!!!
Przewiduję trzy zestawy nagród- główna, drugi dla obserwatorów mojego bloga, a trzeci pocieszenia ;)
Zapraszam serdecznie..... ;)

A dzisiaj odwiedziłam nowo powstałą pasmanterię i nabyłam woreczek tasiemek... pare metrów tasiemek a ile radości!!!!!!!!!!
Zdradzę jeszcze, że te szersze mają związek z czwartkowym zestawem, a te wąskie...hmm.... jak to mówi moja babcia..... " Ty to nie możesz się nudzić" i faktycznie tak jest ..... od dłuższego czasu podziwiam w internecie różne prace w technice sutaszu ......... nie mam pojęcia od czego zacząć i czy cokolwiek mi z tego wyjdzie....ale ja bym nie była sobą, gdybym chociaż nie spróbowała ;)

Miłego popołudnia Wam życzę, a ja już uciekam i wracam do pracy !

PS. wieczorkiem nowy przepisik na coś słodkiego na moim kulinarnym blogu- również zapraszam !!!
A teraz to już na prawdę znikam...pa!

2 komentarze:

  1. Czekam niecierpliwie na czwartek, słodko będzie:)) Dziękuję Ci za linka, bo w mojej pasmanterii tych wstążek w kwiatki nie dostałam:) Dobrze masz z mężem, że Ci tak pomaga:)) A co do sklepiku to też by mi się taki marzył:)) Pozdrawiam serdecznie!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Candy!! Super!!:))))
    I lecę na kulinarnego bloga - nie wiedziałam, że taki prowadzisz! Z chęcią popatrzę - nowe, kulinarne pomysły mile widziane:)))
    Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń