środa, 20 kwietnia 2011

Dzień pełen nieoczekiwanych wydarzeń


Od rana coś się dzieje, od rana jak to się czasem mówi miałam "zwariowane lotnisko" ..... dopiero południe, a już tyle się wydarzyło.... aż się boje co będzie dalej...a do wieczora jeszcze daleko ... :)
Nie wiem czy ja tylko tak mam, czy wszyscy wokoło.... że mam wrażenie, iż czas ucieka mi przez palce...wiecznie się coś dzieje, ciągle dużo spraw.... może w te święta będzie czas odpoczynku ;)

Najmilszym elementem dzisiejszego poranka była niespodziankowa przesyłka od Janeczki z bloga Janeczkowo
Aż sie wzruszyłam ;) Dostałam przepiekną karteczkę, własnorecznie wykonana oraz frywolitkowe kolczyki i to jeszcze w moim ulubionym kolorze ..... pamietałaś Janeczka ;) Bardzo miła niespodzianka i chciałabym Ci bardzo, bardzo podziękować. Ciesze się, że są na świecie takie osoby jak Ty, które bezinteresownie potrafia wywołać takie pozytywne emocje !!!!! Wielkie DZIEKUJĘ!!!!!

A Wy sami zobaczcie jakie sliczne rzeczy przygotowała ta wszechstronnie utalentowana Kobietka ;)


2 komentarze:

  1. Prześliczna kartka i kolczyki. Co do tego, że od rana coś się dzieje - tak jak u mnie. Szczerze mówiąc, mam już dość dzisiejszego dnia, dobrze, że choć szczęśliwie skończyła się przygoda z Pocztą. Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że sprawiałam Ci radość. Dobrze, że przesyłka dotarła, bo wysłałam ją już dawno i zaczęłam się martwić. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń