piątek, 1 kwietnia 2011

Nadszedł właściwy czas ;)

Ale Was przetrzymałam do samego końca ..... stwierdziłam jednak, że będzie lepiej jeśli tą nagrodę opublikuję po zakończeniu zapisów na CANDY......

Na samym początku pragnę wszystkim serdecznie podziekować...i powiem szczerze, że nie spodziewałam się tylu chętnych na moje cukierasy !
Bardzo mnie to cieszy i obiecuję, że to jest dopiero pierwsza tego typu zabawa...bo kto mnie zna, to wie, że prezenty lubię rozdawać ;)

Jest Was sporo- bo łącznie na CANDY zapisało się 160 osób i wśród tych osób komisja wylosuje nagrodę główną oraz nagrodę pocieszenia.

Dla osób, które do mnie czasem zaglądają (co mnie niezmiernie cieszy) , które czasem zostawią miły komentarz ;) ...generalnie wśród OBSERWATORÓW... a jest to obecnie 98 osób.... wylosuję dodatkową nagrodę, o której zresztą wspomniałam na początku zabawy , a teraz ujawniam - jest to zestaw świateczny z okazji Wielkanocy
Mam tylko nadzieję, że wszystkie nagrody spodobają się wylosowanym osobom ;D

Tak więc jeszcze raz POWODZENIA!!!!! i do zobaczenia niebawem na losowaniu ... i to jeszcze dzisiaj ... w sumie już dzisiaj ;) chociaż ja póki co skieruję się w strronę sypialni ;)

Spokojnej nocy! i do zobaczenia!!!!!!!!!


8 komentarzy:

 1. Umiesz budować napięcie:)))))
  Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. te Twoje jaja to wyglądają jak prasowane !
  czy może te tasiemki prasujesz? bo zrobiłam jedno ale hmmm no jest inne :D
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój kochany mąż najpierw prasuje wszystkie rolki taśmy, a później tnie na gotowe kawałeczki.... a ja tylko składam ;) dobrze mam, co? a ile czasu zaoszczedzone ;)
  Jak składam trójkącik to już go potem nie prasuję , bo trwałoby to wieki.... ale zawsze po rantach przejadę palcem, a na palcu zawsze mam naparstek...niestety przy tej ilości, którą robię to nie dało rady już się bez niego obyć ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodki zestaw :)
  Już nie mogę się doczekąc wyników
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Na cudne Candy się spóźniłam, ale zgłaszam się jako obserwator nr 99 :)
  Fantastycznego bloga prowadzisz, inspirujący, ciekawe pomysły, fajne opisy i śliczne zdjęcia. Coś czuję, że będę wierną obserwatorką :)
  Cieplutko pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. no to czekamy z niecierpliwością na zwycięzcę tych pięknych cukierków ;) Jajkowy kurczak jest świetny! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Taka piękna nagroda, że juz nie możemy sie doczekać! Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudna nagroda:)Już nie mogę się doczekać:)

  OdpowiedzUsuń