sobota, 14 kwietnia 2012

Dekupażowe spotkanie....


Spotkałam się dzisiaj z licealną koleżanką Magdą , z którą ponowny kontakt złapałam właśnie dzięki decoupage. Dzięki niej istnieje ten blog , bo to kiedy zobaczyłam jej słodko-gorzko zapragnęłam na nowo spróbować blogowania....

Dzisiaj spotkałysmy się w celu dokształcenia mnie w technice ;) .... następnym razem tematem będzie bombka przestrzenna , gdzie to ja będę mogła się bardziej wykazać... ;)
Dzisiaj pilnie słuchałam, podpatrywałam i mam nadzieję, że nauka nie pójdzie w las tylko w nas ;)

Oczywiście już zaświeciła mi się zakupowa żaróweczka, czego mi tu jeszcze brakuje, a co jest fajne ;)
Dziś pierwszy raz użyłam szablonu i powiem, że mi się to bardzo spodobało...uważam , że jest to uatrakcyjnieie pracy ,i można je użyć na wiele sposobów...

Był to bardzo mile spędzony czas, a ja mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy!!!!

Oto nasz twórczy bałagan ;)

Dzisiaj z pomocą Magdy zrobiłam taką oto herbaciarkę....

wykorzystane techniki to przecieranie, kropkowanie oraz praca na szablonie

Kolejną rzeczą była butelka, a konkretnie po raz pierwszy zrobiłam spękania dwuskładnikowe...Dostałam też kilka fajnych serwetek, a na pewne z nich mam już plan co dalej ;)


7 komentarzy:

 1. O matko,ja nie wiedziałam nawet,że do blogowania Cię ponownego zainspirowałam..miło mi:)
  Spotkanie na tyle tffffórcze,że dokańczam teraz przy słabym świetle resztę.Ta Twoja herbaciarka bardzo fajnie wyszła-mój ulubiony,pociapany styl;p Do zobaczenia niebawem,mam nadzieję:) Pzdr i jeszcze raz dziękuję za miłe spotkanie:)
  p.s. kawa pyszotka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaaa! chciałam pytać-spęki się pojawiły? przeterminowany crack może nie dać rady;p żeby jeszcze choć trochę z niego skorzystać,też przed chwilą nałożyłam...ale na razie czekam na efekt.

  OdpowiedzUsuń
 3. łeeee,jakimś cudem z konta Nikoli piszę:/ chyba się smarkata nie wylogowała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna herbaciarka, "a jaka stara, pewnie zabytkowa". Jak będziesz tak dużo postów jednego dnia wstawiała to ja nie nadążę komentować, zresztą i tak nie nadążam. Piękne arcydzieła wychodzą z pod Twoich rąk. Podziwiam!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne i owocne spotkanie.. szkoda że nie mam takiej koleżanki:-/ Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 6. Herbaciarka cudowna. Dla mnie to magia i cos nieosiągalnego jesli chodzi o deco. Dlatego tez podziwiam osoby które robia takie cuda.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń